پروژه های زیباآشیان پارس

021

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید

logo

پشم چوب

پشم چوب (wood wool)تراشهاي بلند چوب است.دال پشم چوب (wood wool slab)

فرآورده های عایق صلبی است که از پشم چوب فله‌ای تهیه شده و با یک چسباننده معدنی بهم متصل شده، سپس تا رسیدن به ضخامت نهایی فشورده می‌شود. تخته نرم الیاف چوب نیز یک فرآوردهٔ عایق‌کاری است که از الیاف چوب، با افزودن یک ماده چسباننده یا بدون آن، ساخته می‌شود. این تخته، با بکاربردن حرارت یا بدون آن، به شکل نهایی خود متراکم می‌گردد.

پشم چوب

عايقهاي مركب يا چند لايه

عايق چند لايه: تركيبي از 2 يا چند لايه از يك ماده عايق مشخص كه ضخامت لايه هاي منفرد آن ممكن است با هم متفاوت باشند.

عايق مركب: تركيبي از لايه ها كه حد اقل از دو ماده عايق مختلف است . خاصيت عايق مركب از خواص عايق كاري مواد منفرد مي شود.

گاهي استفاده از ساختار مركب و چند لايه در عايق ها بسيار موثر تر از استفاده از يك لايه عايق با همان ضخامت ميباشد. بكار گيري اين روش امكان مناسبي نيز براي جبران انقباض و انبساط طولي لوله ها در نقاط با درجه حرارت و شوك حرارتي بالا را ايجاد مينمايد.

استفاده از عایق‌های مرکب و چند لایه بر روی اتصالات و پل‌های حرارتی باعث کاهش تلفات حرارتی می‌شود و در نتیجه، وضعیت بهتر و کارآمدتری ایجاد می‌شود، که به افزایش راندمان عایقی منجر می‌شود. ونيز يكي از كاربردهاي مناسب اين روش در محل هايي است كه نياز به كاهش ضخامت عايق كاري باشد. در مرحله بازسازی و تعویض عوازهای موجود، این نوع عوازها به عنوان جایگزین مناسبی تاق خواهند شد. اکنون با کاربردهای گسترده در کامپوزیت‌ها در نمای ساختمان، علاوه بر ایجاد جلوه زیبایی، خصوصیات عایقی را بر روی دیوارهای ساختمان فراهم می‌کند و در کاهش اتلاف انرژی در زمستان و جلوگیری از ورود انرژی تابشی خورشید به پوسته ساختمان در تابستان تأثیرگذار است.

این نقش مؤثر در صرفه‌جویی در مصرف انرژی خواهد داشت. با انجام درزبندی کامل، با کاهش اثرات ضریب جابجایی هوای خارجی در دیوار خارجی ساختمان، نقش آن مؤثرتر خواهد بود.

نام و شماره موبایل خود را در کادر زیر وارد کنید تا کارشناسان زیباآشیان در اولین فرصت با شما تماس بگیرند!

ارتباط تلفنی 02166240094 09368000990

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرای نمای خشک