پروژه های زیباآشیان پارس

021

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید

logo

معماری داخلی

معماری داخلی تأثیر زیادی بر زندگی ما دارد. طراحی مناسب فضاها، از خانه‌های مسکونی گرفته تا مکان‌های کاری و تجاری، به ما کمک می‌کند تا زندگی راحت‌تر و زیباتری داشته باشیم. فضاهای زیبا و کارآمد تأثیر بسزایی بر مزاج و رفاهی افراد دارند.

لایه عایق :   درزگیری:  گچ پوششی:  بارگذاری :

2 دقیقه

تکمیل شده

مصالح نصب کناف

مصالح نصب کناف در ساختار دیوارهای جداکننده : مصالح جانبی کناف:

2 دقیقه

تکمیل شده

یراق نصب کناف (پروفیل های کناف) از ورق های فولادی گالوانیزه به ضخامت ۰٫۶ میلیمتر ساخته شده اند . این سازه ها با استفاده از تکنولوژی سرد نورد توسط دستگاه رول فرمینگ ساخته می شوند . در ساختاردیوار کناف معمولا از مقاطع استاد و رانر استفاده می گردد.

3 دقیقه

تکمیل شده

مصالح نصب کناف

پانل های نصب دیوارکناف به طور کلی به دو دسته گچی و سیمانی دسته بندی می شوند و هرکدام دارای انواع متنوع و کاربردی خاص هستند که به شرح زیر است: این صفحات دارای هسته گچی بوده و لبه های طولی آن با کاغذ مخصوص پوشانده شده است .صفحات روکش دار گچی در چهار نوع معمولی (RG یا […]

5 دقیقه

تکمیل شده

تایل گچی ساده

تایل گچی ساده بدون سوراخ (فاقد خاصیت جذب صوت) و در انواع رنگ شده یا روکش دار عرضه می شوند، تایل هایی با روکش PVC آنتی استاتیک سفید که ویژگی این گونه تایل ها امکان تمیزکاری آنها(با توجه به جنس روکش) می باشد. از تایل ها با لایه آلومینیوم در مکان هایی که احتمال تعرق و ریزش آب بر پشت تایل […]

4 دقیقه

تکمیل شده

مصالح درزگيری سقف کناف

خمير درزبند کناف: اين خمیر بین سطح اتصال سقف کاذب با عناصر پیراموني قرار گرفته و هدف از استفاده از آن، بهبود عملکرد صوتي ساختار مي باشد. پرايمـر زيـر رنـگ کنـاف (تيفن گرونـد): براي آمـاده سـازي صفحـات گچی جهـت پذيـرش پوشـش هاي نهايـي (نظیر رنـگ روغنـی)، از پرايمـر تیفن گرونـد کناف اسـتفاده مي شود.

< 1 دقیقه

تکمیل شده

اجرای نمای خشک