پروژه های زیباآشیان پارس

021

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید

logo
Search
Close this search box.

قلاب ‎C22‏، ‎تک سوراخ‏، ‎رگلاژی

قلاب ‎C22‏، ‎تک سوراخ‏، ‎رگلاژی

بست ها و قلاب ها در نمای خشک، عمل انتقال بار پوشش نما به پروفیلها را انجام می دهند. بسته به سیستم نصب نمای خشک، انواع مختلفی از بست ها و قلاب ها به صورت مشهود و نامشهود، مورد استفاده قرار میگیرد.

در سیستم نصب نامشهود KEIL، جهت نصب تایلها بر روی سازه زیرسازی نما، از قلاب ها استفاده می شود.قلاب ها به دو صورت ساده و رگلاژی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قلاب C22، تک سوراخ، رگلاژی از پروفیل آلومینیومی C22 تولید می‌گردد.این قلاب دارای یک پانچ دایره ای با قطر 6 میلیمتر در جان قلاب می‌باشد؛جهت تنظیم بند تایلها در نمای خشک، از قلاب رگلاژی در ردیف بالایی تایلها استفاده می‌شود.

شرکت زیباآشیان صنعت پیشرو در صنعت ساختمان به منظور اجرای نمای خشک و عرضه پروفیل ها و یراق آلات مختلف این صنعت علاوه بر تولید قلاب C22، تک سوراخ، رگلاژی اقدام به تولید انواع قطعات فلزی از جنس آلومینیوم،فولاد و گالوانیزه نموده است که مورد استفاده در اجرای انواع سیستم های نصب نمای خشک با متریال های مختلف از قبیل سنگ، سرامیک، شیشه، آجر، سفال و … می‌باشد.

در این راستا شرکت زیباآشیان صنعت قلاب C22، تک سوراخ، رگلاژی را تولید می‌کند و توسط فروشگاه اینترنتی اوستعلی در ایران و کشور های همسایه به فروش می‌رساند.

معرفی محصول را در ویدیو زیر مشاهده بفرمایید.

چاپ این مقاله

اجرای نمای خشک