پروژه های زیباآشیان پارس

021

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید

logo
عایق پلی استایرن

عایق پلی استایرن یا ورق فوم پلی استایرن اکسترد شده (اختصارا به XPS مشهورند) صفحات عایقی است که کاربرد بسیار وسیعی در ساختمان و صنعت دارد.

عایق پلی استایرن

عایق پلی استایرن از اختلاط پلی استایرن معمولی ( GPPS ) با عوامل فوم کننده( (Foaming Agentطی فرآیند اکستروژن به دست می آید و عاری از هرگونه گازهای مخرب محیط زیست مانند CFC است که برطبق قوانین وضع شده پروتکل مونترال استفاده از آن ها منع شده است. ورق عایق XPS  به دلیل ویژگی های خاص خود در موارد زیادی جهت عایق کاری ساختمان ها جایگزین پشم سنگ ، پشم شیشه ، ورق عایق EPS(در کشور ما مشهور است به یونولیت) شده است.

عایق پلی استایرن

علاوه بر ویژگی عایق کاری ، سطوح ایجاد شده پس از نصب XPS قابلیت ویژه ای جهت استفاده از مصالح سنتی را داراست.نام تجاري پلي استايرن ،استايرو فوم است. استايروفوم ماده سبك وزني است كه انتقال حرارت پائين دارد. اين قابليت آنرا ماده اي ايده آل براي استفاده در ساختمان سازي كرده است واين ماده در سيستمهاي پانل عايق حرارت ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرد. فوم پلي استايرن يك ماده پلاستيك صلب با محدوده وسيعي از چگالي ها وكاربرد هاست. آنرا به سه نوع اصلي توليد مي كنند: تخته يا ورق اكسترود شده، پلي استايرن منبسط شده فله اي ،پلي استايرن منبسط شده قالبي.

کارشناسان شرکت زیباشیان ، آماده ارائه مشاوره در زمینه های مختلف مرتبط با صنعت نما و عایق پلی استایرن می باشند . درصورت تمایل به استفاده از خدمات مشاوره رایگان این شرکت ، لطفاً فیلد مربوطه را انتخاب و در قسمت مشخص شده ، پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده در مورد پروژه ، موضوع مورد نظر را درج نمایید. کارشناسان شرکت در اولین فرصت ، مشاوره لازم روی موضوع مطروحه را ارائه خواهند نمود .

آدرس شرکت : تهران ، شهرک ولیعصر ، نبش میدان شهید رجایی

 

کافیست نام و شماره موبایل خود را در کادر زیر وارد کنید تا کارشناسان زیباآشیان در اولین فرصت با شما تماس بگیرند!

ارتباط تلفنی 02166240094 09368000990

اجرای نمای خشک