پروژه های زیباآشیان پارس

021

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید

logo
Search
Close this search box.

رانر آلومینیومی T دوبل رنگی

رانر آلومینیومی T دوبل رنگی

پروفیل آلومینیومی T دوبل رنگی، از پروفیل های T شکل مورد استفاده در سیستم نصب کلیپسی با بال 95، جان 48 و ضخامت 2 میلیمتر است، که از جنس آلومینیوم با آلیاژ 6063 فابریک و عملیات حرارتی T5 تولید و رنگ می شود. طول برش پروفیل آلومینیومی T دوبل رنگی، براساس سفارش مشتری، قابل تولید و عرضه می باشد.

این پروفیل که یکی از رانرهای سیستم نصب مشهود کلیپسی و از اجزای اصلی آن به شمار می آید، به صورت یک شاخه عمودی به زیرسازی نما متصل می شود. رانر آلومینیومی T دوبل رنگی،  نقش نگهداری و هدایت کلیپس هایی که پوشش اصلی نما را حمل می کنند، بر عهده دارد.

رانرها که جزء اصلی انواع سیستم های نصب به شمار می آیند، پروفیل های سرتاسری هستند که بسته به نوع سیستم به کار برده شده، به صورت افقی یا عمودی به زیرسازی نما متصل می شوند. این پروفیلها به علت داشتن شکل و فرم خاص قابلیت حمل قطعات نگهدارنده پوشش اصلی نما را دارند. همچنین این پروفیل ها در نقش ریل، مسیر و فضای حرکت نگهدارنده ها (کلیپس ها، کلمپ ها و قلاب ها) را به صورت افقی و عمودی، تعیین و محدود می کنند.

پروفیل آلومینومی T دوبل ، معمولا در بندهای عمودی سرامیک استفاده می شود و هر رانر برای نگهداری دو سرامیک کنار هم مورد استافده قرار میگیرد .

شرکت زیباآشیان صنعت، پیشرو در صنعت ساختمان، به منظور اجرای نمای خشک و عرضه پروفیل ها و یراق آلات مختلف این صنعت، اقدام به تولید انواع قطعات فلزی از جنس آلومینیوم، فولاد و گالوانیزه نموده است که مورد استفاده در اجرای انواع سیستم های نصب نمای خشک با متریال های مختلف از قبیل سنگ، سرامیک، شیشه، آجر، سفال و …  می باشد.

در این راستا شرکت زیباآشیان صنعت انواع پروفیل های آلومینیومی را با بهترین کیفیت در ابعاد و رنگ های مختلف، براساس سفارش مشتری تولید نموده، توسط فروشگاه اینترنتی اوستعلی در ایران و کشورهای همسایه به فروش می رساند.

مشخصات فنی :

 نام محصولپروفیل آلومینیومی T دوبل رنگی
 code 00017
 سختی 9-11 W
عمیلیات حرارتیT5
 طول برش معمول6000mm

چاپ این مقاله

اجرای نمای خشک