پروژه های زیباآشیان پارس

021

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید

logo
Search
Close this search box.
در اینجا با انواع سقف کاذب آشنا میشین و مزایا و معایبشون رو می‌شناسین. تمام تلاش ما هم اینه که شما رو با نکاتی آشنا کنیم که در نهایت بتونین در انتخاب سقف کاذب به یک تصمیم گیری درستی برسین؛ یعنی آخر کار احساس نکنین که متضرر شدین.

لایه عایق :   درزگیری:  گچ پوششی:  بارگذاری :

2 دقیقه

تکمیل شده

مصالح نصب کناف

مصالح نصب کناف در ساختار دیوارهای جداکننده : مصالح جانبی کناف:

2 دقیقه

تکمیل شده

یراق نصب کناف (پروفیل های کناف) از ورق های فولادی گالوانیزه به ضخامت ۰٫۶ میلیمتر ساخته شده اند . این سازه ها با استفاده از تکنولوژی سرد نورد توسط دستگاه رول فرمینگ ساخته می شوند . در ساختاردیوار کناف معمولا از مقاطع استاد و رانر استفاده می گردد.

3 دقیقه

تکمیل شده

مصالح نصب کناف

پانل های نصب دیوارکناف به طور کلی به دو دسته گچی و سیمانی دسته بندی می شوند و هرکدام دارای انواع متنوع و کاربردی خاص هستند که به شرح زیر است: این صفحات دارای هسته گچی بوده و لبه های طولی آن با کاغذ مخصوص پوشانده شده است .صفحات روکش دار گچی در چهار نوع معمولی (RG یا […]

5 دقیقه

تکمیل شده

تایل گچی ساده

تایل گچی ساده بدون سوراخ (فاقد خاصیت جذب صوت) و در انواع رنگ شده یا روکش دار عرضه می شوند، تایل هایی با روکش PVC آنتی استاتیک سفید که ویژگی این گونه تایل ها امکان تمیزکاری آنها(با توجه به جنس روکش) می باشد. از تایل ها با لایه آلومینیوم در مکان هایی که احتمال تعرق و ریزش آب بر پشت تایل […]

4 دقیقه

تکمیل شده

مصالح درزگیری سقف کناف

خمیر درزبند کناف: این خمیر بین سطح اتصال سقف کاذب با عناصر پیرامونی قرار گرفته و هدف از استفاده از آن، بهبود عملکرد صوتی ساختار می باشد. پرایمـر زیـر رنـگ کنـاف (تیفن گرونـد): برای آمـاده سـازی صفحـات گچی جهـت پذیـرش پوشـش های نهایـی (نظیر رنـگ روغنـی)، از پرایمـر تیفن گرونـد کناف اسـتفاده می شود.

< 1 دقیقه

تکمیل شده

اجرای نمای خشک