پروژه های زیباآشیان پارس

021

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید

logo

درب شیشه ای

درب شیشه ای ریلی فریم لس

استفاده از در شیشه‌ای به دلیل زیبایی و شفافیت بی‌نظیر، توجه بسیاری از معماران و طراحان را به خود جلب کرده است. در معماری مدرن، این درب‌ها با حداقل اجزا نگهدارنده و یراق‌آلات ساده، نقش مهمی ایفا می‌کنند.

شیشه‌های مورد استفاده در این درب‌ها از نوع سکوریت هستند که دارای استحکام و ایمنی بسیار بالا هستند. همچنین، با توجه به نیازهای پروژه، شیشه‌های سکوریت رنگی، لاکوبل، مات یا سندبلاس نیز می‌توانند به خوبی به کار روند. استفاده از درب‌های شیشه‌ای به طراحی مدرن فضاها زیبایی و شکوه می‌بخشد.

انواع درب شیشه ای

درب شیشه ای با توجه به کاربرد در مکان های مختلف به دو دسته درب های لولایی و درب های ریلی تقسیم می شوند. از انواع درب های لولایی میتوان به درب دیما ، پریما ،پیانا، تیما سونا،سرویس بهداشتی و مستر اشاره کرد. درب های ریلی نیز به صورت سیستم اسپایدر، فریم دار یا فریم لس می باشد.

مکان های قابل استفاده از درب های شیشه ای
  • درب ورودی منازل مسکونی.
  • درب ورودی و اتاق های ادارات.
  • درب مغازه ها و پاساژ ها.
  • درب راه پله یا دودبند.
  • درب سونا.
  • درب سرویس بهداشتی و مستر.
  • درب جدا کننده سرویس و حمام.
درب شیشه ای

گستره‌ی انتخابات: انواع درب شیشه‌ای

در این معماری، انواع مختلفی از درب‌های شیشه‌ای وجود دارد که به تناسب نیازهای هر پروژه قابل انتخاب هستند. از درب‌های لولایی گرفته تا درب‌های ریلی، این انواع می‌توانند بستری مناسب برای طراحی فضاهای مدرن باشند. در این متن به برخی از انواع اصلی این درب‌ها اشاره خواهیم کرد.

درب‌های لولایی: زیبایی و سادگی

درب‌های شیشه‌ای لولایی نمونه‌ای از زیبایی و سادگی در معماری مدرن هستند. این درب‌ها با اجزا نگهدارنده مینیمال و ساده طراحی شده‌اند. از جمله مدل‌های معروف این درب‌ها می‌توان به درب دیما، پریما، پیانا، تیما، سونا، سرویس بهداشتی و مستر اشاره کرد.

نام و شماره موبایل خود را در کادر زیر وارد کنید تا کارشناسان زیباآشیان در اولین فرصت با شما تماس بگیرند!

ارتباط تلفنی 02166240094 09368000990

اجرای نمای خشک