پروژه های زیباآشیان پارس

021

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید

logo

درب شیشه ای فریم لس

درب شیشه ای فریم لس

درب شیشه ای فریم لس (بدون قاب):

درب شیشه ای بدون چارچوب با سبک مدرن و ظرافت کم ، یک انتخاب عالی  برای منازل و یا مکانهای مورد نظر شماست . لولا های درب های شیشه ای فریم لس به دیوار و شیشه متصل میشود و با کمک یک دستکیره درب را می توانید باز کنید. این درب ها را میتوان به صورت تک لنگه یا دولنگه نیز استفاده کرد .لولا و دسته ها با توجه به نیازها و اندازه ها/وزن های مختلف شیشه و مجموعه ای از لوازم جانبی مانند قفل های حریم خصوصی و … قابل انتخاب است .

درب شیشه ای فریم لس
اجزای سیستم درب شیشه ای فریم لس :

شما عزیزان می توانید با انتخاب گسترده ای از شیشه و دستگیره و لولا ، یک درب منحصر به فرد برای خود طراحی کنید.

دستگیر ها و لوازم جانبی :

ولاهای دربهای شیشه ای فریم لس:

لولا ها ابزارهای کاربردی برای نصب به دیوار یا شیشه هستند . این لولاها در هر دو جهت تاب می خورد – تا 180 درجه باز می شود.

انواع مختلف این نوع لولاهای درب شیشه ای را در زیر مشاهده می کنید. هر از این لولا ها ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد خود را دارند.

لولا آمالفی:

لولا آمالفی یکی از لولاهای درب شیشه ای بدون قاب ثابت است .لولا. Amalfi یک لولا خود بسته با اتصالات پنهان است. این لولا تا زوایه 80 درجه بسته می شود و با توقف در موقعیت 90 کاملا باز می شود.

این لولا میتواند شیشه هایی به ضخامت 8 میلی متر تا 10 میلی متر و همچنین تا  عرض حداکثر915 میلی متر و حداکثر وزن60 کیلوگرم را تحمل کند.

لولا Fiesta فیستا:

لولا فیستا یکی از لولاهای درب شیشه ای بدون قاب ثابت است.لولا Fiesta یکی از محبوب ترین لولا برای پروژه های داخلی است. این لولا به صورت دستی کار می کند که در موقعیت باز، 90 درجه و همچنین در موقعیت بسته متوقف می شود.

  • ضخامت شیشه: 8 میلی متر ، 10 میلی متر
  • عرض حداکثر: 900 میلی متر
  • حداکثر وزن: 60 کیلوگرم

نام و شماره موبایل خود را در کادر زیر وارد کنید تا کارشناسان زیباآشیان در اولین فرصت با شما تماس بگیرند!

ارتباط تلفنی 02166240094 09368000990

اجرای نمای خشک