مشاوره نمای خشک

کارشناسان شرکت زیباآشیان ، آماده ارائه مشاوره در زمینه های مختلف مرتبط با صنعت نما می باشند . درصورت تمایل به استفاده از خدمات مشاوره رایگان این شرکت ، لطفاً فیلد مربوطه را انتخاب و در قسمت مشخص شده ، پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده در مورد پروژه ، موضوع مورد نظر را درج نمایید. کارشناسان شرکت در اولین فرصت ، مشاوره لازم روی موضوع مطروحه را ارائه خواهند نمود .

مشاوره ی نمای خشک

مشاوره نمای خشک

مشاوره نمای خشک : نمای خشک  زیر سازی آلومینیومی نقشی مهم را ایفا می کند.این زیر سازی ها که شالوده اصلی نمای خشک(استراکچرنما)بشمار می آیند.زیرسازی آلومینیومی شامل مقاطع مختلف و متنوع بسته به نوع پوشش نما و سیستم نصب (سیستم نصب نمای خشک-دیتیل اجرای نمای خشک) آن می باشد.شرکت زیباآشیان با در نظر گرفتن محاسبات مهندسی، دیتیل اجرای نمای خشک و با استفاده از آلیاژهای مخصوص و انجام عملیات حرارتی مورد نیاز مقاطع آلومینیومی اختصاصی نما را با بهترین کیفیت تولید می نماید و در صنعت اجرای نمای خشک مورد استفاده قرار می دهد.

شرکت زیباآشیان با دارا بودن بیش از 10 سال سابقه  درخشان و رزومه  بسیار قوی در زمینه مشاوره نمای خشک با انواع پوشش ها با در اختیار داشتن مهندسین مجرب و تیم های اجرایی کارآزموده ، آمادگی دارد تا اجرای نما را در انواع پروژه های کوچک و بزرگ با انواع سیستم های نصب و انواع پوشش های رویه به عهده بگیرد.

در صورت تمایل به مشاوره نمای خشک و همچنین استفاده از  این خدمات(دیتیل اجرای نمای خشک) شرکت زیباآشیان  و مشاهده پروژه های انجام شده، لطفاً اطلاعات پروژه را در قسمت های مشخص شده وارد نمایید.

همچنین می توانید سفارش خود را به شماره تلفن های  66689758 – 66240094   اعلام فرمائید .

کارشناسان شرکت در اولین فرصت جهت هماهنگی و انجام مراحل اولیه کار با شما تماس خواهند گرفت .

آدرس شرکت : تهران – یافت آباد – میدان معلم – ساختمان ترنج – طبقه 5 شرقی – واحد 4

ساعات کاری شرکت : شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 17 – پنجشنبه از ساعت 8 الی 13

 

 

 

مشاوره

کارشناسان شرکت زیباآشیان ، آماده ارائه مشاوره در زمینه های مختلف مرتبط با صنعت نما می باشند .

طراحی

شرکت زیباشیان بر اساس شناسایی سلیقه مشتری و بر مبنای اصول زیبا شناسی و معماری و همچنین مسائل مربوط به اجرا و تکنولوژی های روز نما ، اقدام به طراحی نما برای مشتریان محترم می نماید ..

نظارت

یکی از خدمات فنی شرکت زیباشیان ، نظارت بر حُسن اجرای پروژه نصب نمای خشک می باشد . مهندسین ابتدا اقدام به بررسی نقشه های اجرایی پروژه و سیستم های نصب تعریف شده می نمایند ، سپس در صورت صحت مدارک مذکور ، عملیات اجرایی پروژه را بر مبنای نقشه ها کنترل می نمایند تا پروژه به بهترین شکل ممکن روند اجرایی خود را طی نماید.

اجرا

شرکت زیباشیان با دارا بودن بیش از 10 سال سابقه در زمینه اجرای نماهای خشک با انواع پوشش ها با در اختیار داشتن مهندسین مجرب و تیم های اجرایی کارآزموده ، آمادگی دارد تا اجرای نما را در انواع پروژه های کوچک و بزرگ با انواع سیستم های نصب و انواع پوشش های رویه به عهده بگیرد .

تماس با ما

تهران ، یافت آباد ، بولوار معلم ، میدان معلم ، ساختمان ترنج ، طبقه پنجم شرقی 02166240094 02166222960 zibashian.f[at]gmail.com.